metin2urban
Bine ati venit pe Metin2 Urban !!!
Aici Puteti Aflta Orice Intrebare Destre Server Sau Despre Forum.

Nu Uita-ti Sa Va Inregestrati Wink

Metin2Urban Noua Generatie De Metin2

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Votati Serverul Nostru!!!
My VisioList metin-2 private servers Top 100 Metin2 sites topofgames.com
FaceBook
Click Here

Distribuiţi | 

Acuzatii dothem

In jos 
AutorMesaj
directx8

Puncte : 7
Reputatie : 0
Data de inscriere : 10/01/2013

MesajSubiect: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 3:00

Nu dothem avea hack. ci Yselin am vazut cum batea tot dt-ul,are hack Ultra 4k , adica omoara mobi inainte sa ajunga la ea la fel si cu caracterele si da de 15 ori pe secunda cu hitu . si dothem o filma in acel moment iar cand a murit Lady Stark era omorata de Yselin nu de dothem. Acest topic a fost incredinta de SGA UrBan deci Yselin va lua ban nu dothem
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Timberlake

Puncte : 8
Reputatie : 1
Data de inscriere : 09/01/2013

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 3:04

directx8 a scris:
Nu dothem avea hack. ci Yselin am vazut cum batea tot dt-ul,are hack Ultra 4k , adica omoara mobi inainte sa ajunga la ea la fel si cu caracterele si da de 15 ori pe secunda cu hitu . si dothem o filma in acel moment iar cand a murit Lady Stark era omorata de Yselin nu de dothem. Acest topic a fost incredinta de SGA UrBan deci Yselin va lua ban nu dothem

Pai normal, Smile) Yselin era buffu' lui, iar [SGA]Urban probabil a crezut ce a zis dothem, sau isi apara hackarii .
Sus In jos
5tark

Data de inscriere : 07/01/2013
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 5:35

dothem avea 150% hack in video + ca avea si pe Yselin , ti se pare ca atunci cand m-a omorat pe LadyStark
am dat in Yselin sau in el ? Si uita-te si tu la video-ul in care bate capitanul si da-ti seama ca avea hack
si pe dothem si pe Yselin , daca avea numai Yselin si cu hack dadea maxim 500 pe hit deci nici nu il gadila pe
capitan .
Sus In jos
5tark

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 5:38

si daca tot nu te-au convins cele 2 video-uri mai am inca 6 cu dothem Wink acelea mi s-au parut
cele mai convingatoare care le-am postat dar daca insisti mai pun inca 2-3 Wink
Sus In jos
nemecek74

Puncte : 23
Data de inscriere : 05/01/2013
Varsta : 22
Localizare : Craiova

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 6:41

Mai taceti dothem nu are nici un hack... Yselin are ... cand aveam lv 64 si am fost DT yselin dadea DMG in mine de la o distanta foarte foarte mare deci gura dothem nu are hack
Sus In jos
SainFiLL

Puncte : 18

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 6:54

Ma frate,voi chiar nu v-ati saturat sa aveti o viata de CACAT?Pupati in cur niste copilasi ca sa nu ia ban,DOAMNE:|
Sunteti chiar retardati ca atcumva n-am cum sa va zic..Nu iesiti din casa,nu va uitati la un film ceva,dati la L**A toata ziua si dupa veniti aici ca sunteti atotstiutori.
Sincer in locul vostru nu as mai zice nimic..sunteti PENIBILI,chiar pupincuristi,pot sa spun.
Hai,va salut..si hotarativa ce vreti sa faceti cu viata voastra..ca daca o sa pupati in cur niste dobitoci nu rezolvati nimic:)!
Sus In jos
[MOD]Wildvine
Admin

Puncte : 43
Reputatie : -5
Data de inscriere : 04/01/2013

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Joi 10 Ian - 8:32

ma eu nu va inteleg macar ati vazut video ca sa puteti vorbi

https://www.youtube.com/watch?v=j2fwZY63Izs

https://www.youtube.com/watch?v=j501HQITflo

poate e mai clar pentu toti uitativa la video si dupa dativa cu parerile cine avea hack sau nu eu zic ca in video se vede clar ca si samanca si dotham aveau hack
Sus In jos
directx8

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 3:31

dothem a adus deja dovezile si au fost acceptate de UrBan. el a prezentat 15 filmulete in care Yselin folosea hack . Dovezile fiind acceptate de urban . Yselin nu era buful lui dothem . Impreuna cu Saj dothem imaprte buful Waw. Deci ca sa fie clar nu dothem avea hack ci Yselin vam mai zis de Ultra 4k si ce face el il gasiti la 40 de euro daca stiti unde sa cautati....o zi buna
Sus In jos
directx8

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 3:43

In plus ca voua ca e si ciuda ca dothem e cel mai bun pvp de pe server...si de aia aruncati vina pe el ... ziceti-mi unu care e mai tare la duel ca dothem si care se crede sa dea duel cu el sa vedem daca ii ia mai mult de jumate. Asa ca vedetiva de trb voastra si cand o fi mai bun cnv ca dothem la duel atunci ala sa reproseze cv nu voi lepadaturilor care stati la pomana si asteptai sa ia ban aia buni ca sa puteti iesi si voi in evidenta.
Sus In jos
5tark

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 7:44

Pacat ca nu o sa putem vedea daca chiar era asa de bun precum il lauzi tu Wink Ban permanent
tot va vea si meriti si tu doar pentru prostia de care dai dovada Smile
Sus In jos
nemecek74

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 8:37

5tark...,dothem nu are hack nu mai fa atata gura...daca nu sti situatia nu mai lasa comentariu aiurea;) si de ce sa merite si el ban? ca zici tu ? copil de 2 bani te f.uti in cu.r pe caramele!!
Sus In jos
5tark

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 9:12

Ma eu cu copii care s-au prostituat pe strazi ca sa-si bage internet la orfelinat nu am ce vorbi 1 la mana , 2 la mana daca nu ai vizionat
video-urile filmate si postate pe youtube DE MINE , taci si da-ti foc Wink Tu nu ai niciun cuvant in decizia luata de UrBan si de Wildvine asa ca daca
ei au hotarat ca dovezile sunt suficiente pentru a-l da afara de pe server atunci tu nu ai m-ai ai ce comenta si vorbi despre acest subiect , am fost de fata
cand batea regina si se vede clar cand dau in el pe liber si ma omoara stand pe loc si Yselin nu era pe liber Wink (avea grad negativ deoarece era in grupa cu Slayer ca l-a batut pe SilverWeapon pe liber si a scazut gradul la toata grupa . PUNCT !
Sus In jos
nemecek74

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 9:58

tu nu vezi ca crapi de prost ce esti?....si app.. nu iau eu decizia ... bine inteles ca [SGA]UrBan o sa hotarasca asta...dar eu iti spun tie ca dothem nu are hack si nu ca ia-s lua eu apararea dar asa e...Yselin are 100%100% stiu eu... cand am fost pe la dt aveam lv 63 sau 64 nu mai tin exact minte... si stateam pe loc si ia dadea dmg de la o distanta foarte foarte mare deci...taci!
Sus In jos
5tark

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 10:41

Ma orfane tu inafara sa latri nu sti nimica ? Dovezi, orfane, dovezi ai ? Eu nu am inceput ca are dothem hack asa din amintiri din copilarie!?
Am zis ca are hack pe baza a 2 video-uri in care orice om care are un nivel mediu de logica si de observatie poate observa ca dothem are hack
in video !!!!! Fa o buffa lvl 70 si vezi daca tu cu hack-ul acela reusesti sa iei 5% din HP la capitan Wink
In plus nu ma lua ca ai vazut acum 2 Craciunuri ca avea Yselin hack nu stiu unde , era vorba de dothem in video daca chiar vrei sa faci reclamatie pt
Yselin fa un video/screen cu dovezi incriminatoare si posteaza si daca continui cum ca dothem nu avea hack in acel video vino cu un video facut de tine in care dovedesti ca in acel moment nu avea hack .

P.S.: Cer inchiderea topicului. ( Se da in prostie si aberatie cu acesti orfani care plang dupa ce joaca cu hack-uri)
Sus In jos
nemecek74

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 10:58

ba homosexualule,esti prost? Du-te dreq la capre sa te f*** in cu* nu imi zici mie orfan da?... da-ten familia mati gaozar imputit ,cocalar da-ten gatu mati de prost ce esti... ho ca daca e sa se deschida svr te rup!!! Vi aici si faci Tam Tam pe nustiu ce tema? eu ti-am zis tie ca Yselin are hack,dothem nu are dar daca tu esti prost IMBECIL.
Sus In jos
5tark

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Vin 11 Ian - 11:23

Yselin=dothem , e buffa lui ma! orfanu dq Neutral
Sus In jos
nemecek74

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Sam 12 Ian - 0:23

Twisted Evil gresesti rau... Yselin nu e buffu lui dothem Razz dothem imparte un alt buff cu Saj
Sus In jos
directx8

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Sam 12 Ian - 5:46

5tark dute si pupate=n cu.r dothem nu a luat ban si asta e decizia lui Urban nu a lui Mod pwla de cal ala . Urban a decis ca dothem sa nu ia ban si cu asta am terminat nu=ti convine pupane-n cu.r
Sus In jos
directx8

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   Sam 12 Ian - 5:48

si de cate ori sa iti mai zic ca dothem imaprte buful Waw si ca Yaelin avea ultra 4k adica daca dadea 1k pe pe caitan normal ii lua de 4 ori mai mult si dadea cu viteza de ata maxima 255
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Acuzatii dothem   

Sus In jos

Acuzatii dothem
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
metin2urban :: Reclamatii jucatori| staff-
Mergi direct la: